11 Nisan 2013 #1737533

Vicco Ayakkabıda Açılma Ve Sökülme!

Real avm G. antep içerisinde vicco bayisinde bebek ayakkabısı aldım 1 haftada açılma ve sökülme meydana geldi. Mağazaya götürdüm aldılar ve 15 gün sonra gel dediler bize ayakkabının ön tarafı yapıştırılıp bize verildi ayrıca firmanın kabul etmediğini söylediler.


Ayrıca sökükler niye dikilmemiştir çok zamandan beri vicco ayakkabılarını kullandık ve sorun yaşamadık dostlarıma da tavsiye ediyorum ama maalesef bundan sonra tavsiye etmeyeceğim çünkü bir problem çözülemedi. çocuk ayakkabısı bu mağaza konuyla bile ilgilenilmedi.

Sultan 173 Okunma

Cevaplar

  • Vicco Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Sultan BAĞRIAÇIK, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Fakat; Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Üründe meydana gelen sorun vurma, çarpma ve sürtünme gibi kullanımdan kaynaklanmış ise, Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vicco Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön