22 Haziran 2015

Vicco Kalitesiz Üretimi Kullanıcı Hatası Diye Müşteriye Mal Etme.

İki ay önce yeğenime Vicco marka ayakkabı aldım. Bir hafta sonra on üst yüzeyde renk değişimi oldu. Garantilidir diye mağazaya götürdük aldığımız yanıt kullanıcı hatası. Bir buçuk yaşındaki çocuk nasıl bir kullanıcı hatası yapar anlamıyorum. Gerekenin derhal yapılmasını istiyorum.

Emrah 547 Okunma

Cevaplar

  • Emrah26 Haziran 2015

    Bizzat firma üzerinden talepte bulundum zaten. Onlarda biz ürünü garanti kapsamında firmaya göndereceğiz dediler. Ürün geri gelince (yani sizden) aldığım yanıt ise kullanıcı hatası diye geri gönderildi. Çocuk ise bir buçuk yaşında. Neye göre nasıl bir test yaptınızda kullanıcı hatası diye bir sonuca vardınız. Gerekeni yaptınız yaptınız eğer yapamazsanız Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı bilmenizi isterim.

  • Vicco Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Bilinçli tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumunuz hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. VİCCO Konsept ve Bayi mağazaları bulunmaktadır. Bayi kanalından alınmış ürünler ile ilgili hizmetler şirketimizden yine bayi üzerinden talep edilmektedir. Bayimiz sorununuzun çözümü hususunda yazılı prosedürleri uygulayacaktır. Şirketimiz bu prensip ve prosedürlere bağlı olarak çalışmaktadır. Bayilerimiz tarafından iletilen kararlar nihai kararlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla, VİCCO Müşteri İlişkileri Birimi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön