18 Nisan 2013

Vicco Bir Giymede Tokası Düştü!

Adana Ender Mağazası'ndan 08.04.2013 tarihinde kızıma pembe renkli bir babet aldım.Kızıma sadece bir kere giydirdim, bir saat içinde tokası düştü ve ön kısmı hep soyuldu.Havanın yağmurlu olmasından dolayı ancak 16.04.2013 tarihinde mağazaya götürüp sorunumu anlattım ancak bana tokasını onarabileceklerini ama soyulmaların kullanıcı hatası olduğunu ve firmanın bu konuda birşey yapmadığını söyledi.

Sadece çocuk ayakkabısı üreten bir firmanın çocukların ayakkabı giyerken biz yetişkinler kadar dikkatli kullanamayacağını söyledim. Mağaza müşterilerin reyonda giyerken oluşan ufacık bir aşınmayı bile kullanıcı hatası diye Vicco'nun değişmediğini söyledi.

Kezban 147 Okunma

Cevaplar

  • Vicco Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Kezban TAPANYİĞİT, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması ve/veya onarılması sağlanmaktadır.Üründe meydana gelen sorun vurma, çarpma ve sürtünme gibi kullanımdan kaynaklanmış ise, Bu nedenle ürününüzün değiştirilemeyeceğini bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vicco Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön