Vialand Öğretmenlerin Ailelerine %50 İndirim Yanıltıcıdır!

Veysel T. |

25.11.2015 tarihinde yüzlerce kişinin bulunduğu kuyrukta ailemle birlikte sıraya girdim 1 saat bekledikten sonra 16:10' da sıra bana geldi ve öğretmen kimlik kartımı verdim, bana sizin için indirim yapabiliyoruz fakat aileniz için indirim yapılamadığını söylediler.

Normalde öğretmen kartımı göstermesem 180 lira olan 4 kişilik bilet öğretmen kartı ve sözde indirimle beraber 135 TL ücret ödedim, bu kampanyanın yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Mağazalar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  10:00

  Değerli Misafirimiz,

  Kampanyamız kapsamında öğretmenlerimiz ücretsiz beraberinde gelen yakınları ve akrabaları %50 indirimli faydalandılar. 2. seansta da sizin için ücretsiz bilet verilmiş fakat yakınlarınız 2. seans bilet fiyatlarından alınmış. Hem 2. seans hem de öğretmenler günü kampanyasına ait indirim oranı aynı olduğu için hangisinden faydalanırsanız faydalanın aynı ücreti ödemiş olursunuz. 15:00 itibariyle de aynı oranda indirim söz konusudur,

  Saygılarımızla
  Vialand Müşteri İlişkileri.

 • Veysel T.
  01 Aralık
  01:56

  Kampanyanın saat 15.00 kadar indirimli olduğunu daha sonra indirimin olamadığına yönelik net bir açıklama olmadığından eksik bilgi verilerek yanıltıldığımı düşünüyorum

 • 30 Kasım
  10:21

  Değerli misafirimiz,

  Tema Park 15:00 itibari ile 2. seans uygulamasına geçmektedir. 2. seans bilet fiyatlarımız indirimli fiyatlardır ve bu indirim üzerinden ikinci bir indirim uygulanmamaktadır.

  kampanyanın başka bir kampanyayla ya da indirimle birleştirilemeyeceği web sitesinde ve Milli Eğitim tarafından yapılan duyuruda belirtilmiştir.

  Saygılarımızla
  Vialand Müşteri İlişkileri.