Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Viagogo Bilet Transferi Galatasaray Bayern Münih

Muhammed
20 Ekim 2023 16:55
245

Galatasaray Bayern Münih maçı için bilet aldım viagogodan. Satıcı bana biletini devredebilecek mi, bilet transferi kapalı. Viagogo resmi bilet satış kanalı olarak geçiyor mu Türkiye'de? Uçak biletimi dahi aldım, eğer olmazsa ne yapacağım biletsiz? Lütfen acil yardımcı olun.

Benzer Şikayetler

Viagogo Galatasaray Fenerbahçe Maçı İçin Bileti Göndermedi

Anıl
19 Mayıs 14:18
-
Viagogo Galatasaray Fenerbahçe Maçı İçin Bileti Göndermedi

Viagogo Bilet Alımı Hakkında

Hakan
18 Mayıs 14:52
318
1

Viagogo Biletim Passolig E Yüklenmedi

Gülşah
16 Mayıs 22:23
823
4 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

6 Yorum

Coşkun

Yarın öğlene kadar müddet verdiler büyük ihtimalle aktarım yapamayacaklar diye düşünüyorum bilet sahibi transfer etmeye çalışıyor ama transfer kısıtlaması olduğu için yapamıyor sıkıntı burda ama inşallah bir mucize olur bu maça gitmeyi çok istiyordum hayırlısı bu maç için şehir dışından geldim hem de sizde gelirse haber verin lütfen

Serkan

Merhabalar, bilet sorununu çözebildiniz mi? Geldi mi transfer? Ben de ilerleyen maçlarda bilet almak istiyorum bir problem yoksa.

Muhammed

Peki tamam bende de henüz yok, sizde gelirse haber edin. Bende yurt dışından geldim kaldım ortada. Başka bir yerden bilet alinabiliyormu halen

Coşkun

Merhaba biletiniz geldi mi bende aynı şekilde buradan bilet aldım ve daha gelmedi

Muhammed

Ne oldu gidebildinizmi?

Muhammed

Hayır gelmedi henüz, sizinki gelirse veya gelmezse bana Haber edebilir misiniz lütfen sonuç ne olursa olsun. Ben olayı çözmeye çalışıyorum günlerdir.

Benzer Şikayet Yaz