20 Eylül 2017 #9487206

Via Sea Eğlence Merkezi Personel Şikayeti

16.09.2017 tarihinde 2 yeğenimle birlikte okul öncesi moral olsun ve eğlensinler diye Via Sea 'ye gittik.
1-Formula Marina ünitesinde çalışan arkadaşların davranışları hiç hoşumuza gitmedi. Sanki bize bedava hizmet veriyormuş da istemeye istemeye yapıyormuş gibi ya da zorla orada çalıştırılıyormuş gibi davranışlarda bulundular. Bir şey söylüyoruz, cevap vermiyorlar. Bir şey sormaya çalışıyoruz duymazlıktan geliyorlar. Biz pistte seyir halindeyken kendileri de bir araca binerek ve de bizim bindiğimiz araçlara nazaran daha hızlı sürüş gerçekleştirdiler. Üstelik arkadan gelip bana sağa geçin deyip ben tam geçmeye çalışırken yanımda olan araca çarpmamaya özen gösteriyordum ve o görevli arkadaş arkadan bana çarparak kenara itip yanımdan hızla geçip gitti. Ayrıca bu üniteyi birkaç kez kullandığımız için sürekli bu halde olduklarını ve sanki bizim oraya gelmemizi hiç istemiyorlarmış gibi halleri vardı. Bu durum bir yetişkin olarak bizi çok rahatsız etti. Çünkü biz orayı kullanmak için para verdik ve istediğimiz kadar kullanmak bizim hakkımızdır.
2-Bazı ünitelerde personelin birbiri ile konuşurken hiç hoş olmayan şekilde konuştuklarına da şahit olduk. Personellerin birbiri ile iletişimlerine daha çok dikkat etmeleri gerektiğini düşünmekteyim.
3-Red Fire ünitesinde trene binerken açılan müziğin sözleri ve turu hiç hoşuma gitmedi. Hele ki çocukların olduğu bir ortama hiç uygun değildi.
4- park içerisinde ki hoparlörden çıkan duyurular, şarkılar vs. Ses düzeyleri biraz yüksek seviyede olduğunu düşünüyorum. Çok rahatsız olduk. Bununla ilgili bir düzenleme yaparsanız sevinirim.
Personel için gerekli kurallar koyarak bir disiplin altına alabilirsiniz Eğitici kurslar vererek ve üniteleri (personeli) denetleyerek TEMA park kalitesini arttırabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü biz dahil diğer insanlar oraya ailemiz ve yakınlarımız ile eğlenmek için geliyoruz. Üstelik bunu para ödeyerek yapıyoruz. Bunun karşılığında güzel ve özel vakit geçirmek en doğal hakkımız olsa gerek. Ancak her şey güzel iken bazı personellerinizin, insanların kendilerini kötü hissetmesini sağlamaya hakları yoktur. Güler yüz, iletişim ve ilginin maksimum seviyede olması gerekmektedir.
Bu söylediklerimi bir eleştiri ve şikayet olarak adletmenizi istiyor, gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Emre 1.425 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön