18 Ekim 2016 #6710182

Via Hospital Kalitesiz Porselen İle Yapılan Diş Kaplaması Kırıldı!

2015 senesinin ekim ayının sonunda Via Hospital Sancaktepe şubesini dış problemlerimden dolayı ziyaret ettim. O gün için dış hekimi Sn. Y*** bey’di. Mevcut kaplama dişlerimden bazılarının değişmesi gerektiğine beni ikna etti ve süreç bu şekilde başladı. Toplamda 6 adet (3 erli halinde 2 set) porselen dış montajı yapılmıştır. Bir tanesi 1-2 ay sonra çıkmış, diğeri de kırılmıştır.


12 sene önce yaptırtmış (D****) olduğum porselenlere hiçbir şey olmamış ancak Via Hospital Sancaktepe şubesinde yaptırtmış olduğum kaplamalar hemen çıkmış kırılmıştır.
Mağduriyetimi anlattığım zaman '' problemin O dönem çalıştıkları Diş hekimi Y*** beyden kaynaklandığını ifade etmişlerdir'

Aytekin 7.551 Okunma

Cevaplar

  • Via Hospital Temsilcisi17 Ekim 2017

    Sayın Aytekin Ü… , Öncelikle Via Hospital Ailesi olarak hizmet kalitemizi geliştirmek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Özel Via Hospital Hasta Hakları: 0216 625 22 00 (dahili:2457)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön