27 Nisan 2016

Via Hospital Acil Servis Tedavi Ücreti!

Torunum Ali K.'ı 26.04.2016 Salı günü saat 00.30'da zehirlenme şüphesi ile devamlı kustuğu için (akşam yemekte tavuk yediğimizden) Annesi kızım Ayşe K. ile birlikte Via Hospital (Selimiye Sağlık ve Tedavi Hizmetleri) Sancaktepe İstanbul hastanesine acil olarak götürdük.

Burada doktor muayenesi ile birlikte serum takıldı, kan tahlili ve idrar tahlili istediler. Kan tahlili yaptırıldı, idrarı gelmediği için tahlil yapılamadı. Tedavi sonunda doktor tarafından reçete de yazıldı, çıkışta hastane tarafından ücret talep edildi. Kızım ve eşi Devlet memuru, ben acil vakıalarda ücret alınmayacağını söyledim. Alınacak dediler ve 115,00 TL ödeme yaptım. Hastane tarafından yapılan bu uygulamanın doğru olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

Ali 8.886 Okunma

Cevaplar

  • Via Hospital Temsilcisi17 Ekim 2017

    Sayın Ali Ulvi A… , Öncelikle Via Hospital Ailesi olarak hizmet kalitemizi geliştirmek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaptığımız görüşme sonucunda gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Özel Via Hospital Hasta Hakları: 0216 625 22 00 (dahili:2457)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön