Veyron  Hotels & SPA İstanbul'da Personelin Kabalığı ve Hizmet Kalitesi!

Filiz Filiz15 Mart 2019 10:25

Bu Otel'in spasında vip odada daha önce de 3-4 kere eşimle beraber masaj hizmeti almıştık. Normal şartlar altında ilk 5-10 dakika içinde masözler gelir, 50 dakika masaj yapar ve giderler. Sonrasında oda kullanımı dilediği gibi müşteriye aittir 2 saat boyunca. En son gittiğimizde yaşadığımız rezilliği anlatmak istiyorum. Temsilci bize kelime oyunu yapıp yanlış anlaşılmaya vesile olarak (ki kaç gün öncesinden randevu alarak gitmiş olmamıza rağmen) 50 dakika sonra masözleri gönderdi ve odayı baştan kullanın dedi. Böyle bir terbiyesizlik olamaz.

Masajdan önce duş alınmaz, saunaya girilmez. Ben odanın nesini kullanayım kaldı ki parasını ödediğim odayı nasıl kullanacağıma utanmadan kendisinin karar vereceğini sanması kabalıktan başka bir şey değil. Öyle olsa 70 TL öder normal masaj alırdım vip oda tutmazdım. İş yoğunluğundan dolayı ancak yazmaya fırsat bulabildim. Bu arada bu kaba beyefendiye odaya geçerken, çıkışta üyelik almayı düşündüğümüzü söylemiştim.

Çünkü daha önce A*** Otel'in spasına (vip oda) 10 aylık üyeliğimiz vardı. İşletme sahibi böyle kaba insanlara emanet edip müşteri kaybettiklerine umarım utanır. Ayrıca bu terbiyesiz insan bizim randevumuz olmasına rağmen araya bir otel müşterisin, randevusuz sıkıştırdığı için bizi bekletti, aptal yerine koydu.

Gözümle gördüm, otel müşterisinin bornozla asansöre yöneldiğini. Sonrasında bize masöz gönderdi.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular