09 Aralık 2013

Vestel'den Montaj Hizmeti Alamadık!

Annem Bağcılar Çiftlikten Vestel çamaşır makinesi aldı. Satıcı firma Birfa Elektrikten montaj hizmeti almamızı söyledi. Birfa elektrikten 09. 12. 2013 pazartesi gününe saat: 14. 00-16. 00 aralığına randevu alındı. Annem çalıştığı için randevu verilen gün ve saat aralığı evde bulunuyor, ancak gelen giden yok.

Benden aramamı istedi servisi aradığımda randevu tarihinin 10. 12. 2013 tarihine yazıldığı söylendi. Oysa annem ve yengem tarafından teyit edilen montaj randevusu çalışanlar tarafından bir sonraki güne yazılmış. Hatalarını telafi etmelerini, annemin bir daha izin almasının imkansız olduğunu, cumartesi günleri de tam gün çalıştığını söylememe rağmen yardımcı olmadılar. Vestel işte, hizmet 0.

Sibel 226 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön