11 Temmuz 2015

SEG Dönüş Yok!

SEG Bulaşık makinemiz bozuldu diye haber verdim önce makineyi alacağız sonra ise parça değiştireceğiz dediler bir hafta geçti bu ne sorumsuzluktur. Ayrıca daha garantisi bitmedi, ve diğer garantisi bitmeyen buzdolabı bu nedir hepsimi sorunlu? Vestel düzgün üretim yapmaz mı? Müşteri memnuniyeti ile neden çalışmıyor?

Arife 1.624 Okunma

Cevaplar

 • Arife05 Kasım 2015

  Hala arayan soran yok neden ilgisizsiniz?

 • Arife27 Ekim 2015

  Sayın Yetkili! Bulaşık makinasının garantisinin geçmesi mi bekleniyor 3 haftadır neden kimse ilgilenmiyor.

 • Arife09 Ekim 2015

  2 gündür yine arayan soran yok.

 • Arife07 Ekim 2015

  Bulaşık makinası maalesef yine ses çıkarıyor ve neden geç dönüş yapıyorsunuz anlayamıyorum?

 • Arife05 Ekim 2015

  Asuman Hanım Bulaşık Maknası: (dönüşünüzü bekliyorum.

 • Arife28 Eylül 2015

  Bana göndereceğiniz kargo sizce de çok uzamadı mı?

 • Arife'nin Teşekkür Mesajı16 Eylül 2015

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim Asuman Hanım başarılarınızın devamını dilerim.

 • Arife16 Eylül 2015

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Sizleri belirtmiş olduğum gibi buzdolabı ile alakalı urak bir sıkıntımız var Bayramdan sonra görüşmek üzere iyi çalışmalar.

 • Arife04 Ağustos 2015

  Maalesef kendi bildiklerini okumaktalar kesinlik ile Vestel'i kimseye tavsiye etmiyorum Sıfır aldığım ürüne kaçıncı servis gelişi kaç kez daha tamir edilecek suçumuz sıfır ürün almak mı yoksa Vestel almak mı? Dün habersiz gelen servis şikayet belirtilmesine rağmen bugün gelip içinin buzlu olduğunu bilerek bu soğuk havada dolabın fişini çekmiştir Dolap yenilenmemiş yedeği gelmemiş tamir için bizleri zor durumda bırakmıştır. Genel merkezilerini arıyorum sistemlerinde zorun varmış Büşra Hanım yarım saat sonra arayın diyor bu nasıl çalışma sistemi? Diğer markaların hurdaya çıkardıkları ürünlerin parçalarından mı yapıyorsunuz bizler parayı sokakta bulmuyoruz.

 • SEG Temsilcisi11 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön