3 g
Yorum Yap
#11857022

Yerli Ürünümüz Vestel Aldığıma Pişmanım!

Öncelikle yazıma şöyle başlamak istiyorum yerli ürünümüz kalkınsın diye yerli firmamız Vestel kazansın diye televizyonumu set üstümü Vestel den alma kararı aldık ve tüm çevreme yerli ürünümüz diye Vestel almasını tavsiye ettim Fakat; set üstü ocağım daha garantisi dolmadan bozulmaya başlaması ve defalarca bozulup servisin evime 5. Ci kez gelmesi Vestel ürünün memnuniyet oluşturmadığı ve ürünün 5 kere bozulması beni mağdur etmesi ve ısrarlarıma rağmen merkezin ürünü değiştirmemekde direnmesi ve en son olarak ücret talep etmesi yerli ürünümüzün nasıl bir noktaya geldiğinin AP açık göstergesi olmuştur artık Vestel in ne ürünüyle ne de servisiyle Gerçekten uğraşmakdan yoruldum asla ve asla evime sokmam.

Abdullah Abdullah 427 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdullah3 g

    Çözüm merkeziyle belki 10 kere telefon görüşmesi yaptım hiçbir sonuç alamadım her görüşmemde farklı kişiyle irtibat kuruyorum ve her kişi mağduriyetimin çözüleceği ümidini verip geri planda kalmıştır bu kadar şikayet alan yerli markamız gururla yerli cümlesini hak ettiğini düşünmüyorum yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • Vestel Temsilcisi3 g

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları