28 Ağustos 2013 #1981012

Yeni Aldığım Vestel Buzdolabım Kısa Sürede Bozuldu!

Vestel'den yeni bir dolap aldım. Henüz bir ay bile olmadan 25 Ağustos Pazar günü dolap çalışmaz oldu. Müşteri hizmetlerini aradım iki gün sonra servis geldi, kompresör arızası olduğu söylendi. Biz dolabın yenisiyle değiştirilmesini talep ettik, bir hafta on gün kadar sürebilir denildi bize. İzmir gibi Türkiye'nin en sıcak ilinde yaşıyoruz.


Eski dolabı arar olduk şimdi. Buzdolabımın yenisiyle bir an önce değiştirilmesini istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, değerlendirme aşamasında denildi. Değişimin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Mehmet 182 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı06 Eylül 2013

    Vestel müşteri hizmetlerine ve fabrikadan benimle irtibata geçen diğer arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Şikayet sürecindeki tavırlarından dolayı hiç çekinmeden Vestel marka ürün alınabilir.

  • Vestel Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected]r kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön