Toplam çözüm sayısı
..
Vestel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Vestel'den Hiç Memnun Değilim

1.714görüntüleme
Gökhan
Gökhan 03 Aralık 2020 15:42
Vestel'den Hiç Memnun Değilim
videoplayer-icon
Vestel'den Hiç Memnun Değilim

Düğün alışverişimde bütün beyaz eşyamı Vestel'den beğenerek ve isteyerek aldım hatta kardeşim dahil çevremdekilere de götürüp alışveriş yaptırdım. Sonuç mu mikrodalga fırın daha ilk kullanımımızda duman attı ve içi sapsarı oldu ekmek ısıtıyorduk buzdolabı 2 ay içinde anakartı yandı televizyonum fişten söküp takmadan açılmıyor buzdolabını servis ana kart değiştirerek halletti TV için ise her gün yatarken fişini şoku takın diyerek geçiştirdi mikrodalgaya gelecek olursak kullanıcı hatası dediler. 

Bana mikrodalgadaki sorunun kullanıcı hatası diyen Vestel yetkililerine soruyorum, daha ilk kullanımında duman atarak sapsarı olan mikrodalganın içinde ekmek ısıtmak mı kullanıcı hatası? ben kendi ülkemin ürünü diyerek gittim aldım şimdi gittiğim yer Tüketici Hakları olacak. İnsanları saf yerine koyuyorlar.

Vestel yetkililerine de son sözüm kusura bakmayın da mikrodalganın nasıl kullanılıp kullanılmayacağını çok iyi biliyoruz siz kaliteli ürün üretmeyi öğrenin önce Fotoğraf ve videoyu izleyerek anlayabilirsiniz.

Vestel Logo
Vestel03 Aralık 2020 16:12

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler