28 Ekim 2016 #6800569

Vestel Yeni TV'nin Panel Arızası

Bir Vestel tüketicisi olarak bir çok ürününü kullanmaktayım. Şu ana kadar hiçbir memnuniyetsizliğim olmadı fakat 7. ayda aldığım son Smart TV'de sorun yaşamaktayım. Servisi çağırdık, servis geldi, video çekti, "fabrikaya göndereceğiz dediler yenisiyle değişir" dediler, "Haber vereceğiz" dediler. Servisten haber gelmeyince kendim aradım servisi. Ne desinler "yeni panel fabrikadan gelmiş TV'yi alalım değiştirelim paneli" dediler.
Ben de TV'min değişmesini, onarım istemediğimi belirttim. Yeni bir TV'yi ki aynı fiyata duyulmuş fakat yabancı olan markaları tercih etmedim hatta nakit aldım. Hata yapmamışımdır umarım. TV'min yenisiyle değiştirilmesini ve en kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Hakan 1.340 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

    Hacer hanımdan ve Vestel den ürünlerinin arkasında durdukları ve en kısa sürede çözüm buldukları için çok teşekkür ederim. Vestel almaya devam.

  • Vestel Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Alkan, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön