31 Ekim 2016 #6824301

Vestel Ürün Parçası Kartın Piyasada Olmaması

2009 yılında Vestel mağazasından, piyasa şartlarında özellikleri yönünden iyi özelliklere sahip full HD en ince ve 106 ekran aldığım TV, yaklaşık 10 gün önce arıza verdi. Servis geldi aldı, kart arızası 200 lira ücreti var dedi. Kartı sipariş edeceğiz bir hafta içinde gelir dedi, okey dedik.


Bugün ürün akıbetini sorduğumda, parçanın piyasada olmadığı, tamiri mümkün değil ya çöpe atın ya da önerecekleri bir ürünü piyasanın %15-20 değeri altında alabilir mişim. Onların dediği mali alacağım, hem de canları hangi fiyattan isteseler bir de yine yaşadığım Vestel güzelliğine rağmen yine Vestel kullanmak zorunda kalacağım. İlgili yerlere gerekli işlemleri başlayacağımı bildiririm. 7 yıl garanti verilen, günümüzde fabrikası Manisa' da olup, 7 yılda çöpe atılacak ürün traji komik. Vestel alın 7 yıl sonra çöpe atın, kökten çözüm. Vestel Türk mali, güya TV sektöründe iyi marka!

Umut 3.116 Okunma

Cevaplar

  • Umut05 Kasım 2016

    Bana Vestel servisi tarafından 43fb5000 diye bir model önerildi, piyasa değerinden %15asagi olacak şekilde, hem para vereceğim hem de dediklerini alacağım, itiraz üzerine 43ua 8900 model TV de anlaştık, 15 gün içinde gelecek, internet üzerinden 1500 TL ve taksitle alacağım ürünü 1266 TL'ye keş/nakit para ve 1 yıl garanti mecburen almak zorunda bıraktılar, sanki çok büyük indirim yapmışlar gibi, hem garantiden kıs, hem peşin para al, hem ürün yok, gelecek ürün nasıl bir sınıf bilemiyorum, kader kısmet artık, bir yerli mal ürünün 7.yilda yedek parçası olan kartın piyasada olmaması nedeniyle nasıl çöpe gittiğini Vestel de gördim, yaşadım, Vestel müşteri memnuniyetini hiçbir şekilde sağlayamaz.

  • Vestel Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Ateşoğlu, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Ateşoğlu, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön