07 Ağustos
Yorum Yap
#10758765

Vestel TV Hayal Kırıklığı!

Vestel 4K Smart TV, 1,5 yıl oldu alalı. 6 veya 7. ayında güç kaynağı problemi ile kapandı, bir daha açılmadı. 10 gün civarı bir sürede servis garanti kapsamında 2 parçasını değiştirdi. Aynı sorun yine tekrarlandı, bu sefer yalnız kapanıp açılıyordu. 10 günün sonunda servis yedek parça ile geldi. Gönderdikleri parça muadil idi. Birebir aynısı değil. Parçalar değiştiğinde cihaz hiç açılmadı, atölyede yapmamız gerek dediler cihazı alıp götürdüler. 31 Temmuz'da cihazı alıp götürdüler, 4 Ağustos'ta parça talep ettiler, halen parça bekliyoruz. Bunun yanında, nasıl bir üreticisiniz ki, değişim yaptığınız orijinal parça dahi 6 ay dayanmıyor, iyileştiremiyorsunuz. Aralık ayında garantimiz bitiyor, muhtemel olasılıkla aynı arızayı tekrar verecek. Emin olun, cebimden 1 kuruş çıkartıp o kalitesiz parçanızı taktırıp da cihazınızı kullanmayacağım. Cihaz çöp! Ayrıca, 31 Temmuzda, arızası belli olan cihaz için, nasıl oluyor da arıza tespiti 4 Ağustos'ta yapıldı deyip o tarihte parça sipariş ediyorsunuz? Bildiğiniz arıza için nasıl oluyor da 5 gün bekletiyorsunuz? Bir diğer konu da, Manisa da a'dan z'ye tüm parçalarını ürettiğiniz fabrikanız varken, İstanbul'a parça gönderimi nasıl günler alabiliyor aklım almıyor. Vestel hayal kırıklığıdır.

Ahmet 619 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı15 Ağustos

    Vestel'den verdikleri sözün karşılığını fazlasıyla aldık. Süreç uzun olsa da memnuniyetimizle sonuçlandı. Çözüm merkezinden İsmihan hanım ve Embiye hanım son derece ilgililer idi, yardımlarını için teşekkür ederim.

  • Ahmet08 Ağustos

    İsmihan Hanım ile görüşmemizde cihaz teslim tarihi için biz söz verdiler, ilgi ve alakası için teşekkür ederim, bekliyoruz.

  • Vestel Temsilcisi07 Ağustos

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler