Vestel Tv'de Çıkan Çizgiler!

Burak Burak04 Nisan 16:25

Ürün kodu: v10123125 olan,24/09/2019 tarihli 65ud9000 'kodlu 65'' 165 ekran ürünü satın aldım. Ürünün 4. Taksitini ödedikten 2 gün sonra ekranın sağ tarafa yakın kısmında, yukarıdan aşağıya dikey bir şekilde çizgi indi. Bunun üzerine Vestel servisine sorunu bildirdim, servisin evimize gelip yaptığı kontroller sonucunda müşteri hizmetlerinin geri dönüşü 3 aylık cihazın onarımı oldu. Ben de 3 aylık cihazın böyle bir sıkıntı yapması üzerine cihazınız ayıplı ürün cihazınızın onarımını değil değişimini istiyoruz talebinde bulundum.

Müşteri hizmetleri genel merkeze bildirip yapacağız diyerek kapattılar. 2 gün sonra Manisa genel merkezden arama yapıldı ve aynı şeyler söylendi ürünün 2. Arızasında veya herhangi bir farklı durumda cihazın değişimini yapabileceklerini söylediler. Bunun garantisini verebilir misiniz dediğimde ise bunun garantisini veremeyiz cihazın sorununa bağlı olarak yanıtladılar.

Cihazın siz kaynaklı bir sorunuysa yine mi değiştirmeyeceksiniz dedim üst taraftan gelen karara bağlı hareket edebiliyoruz. Şu an cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz diyerek aynı cevabı verdiler. Yeni cihazın onarıma gitmesini istemiyorum, yerli malı diye aldığımız üründen ve kalitenizden devamını getirdiğiniz sürece memnun kalmayacağız, sizlerde müşteri kaybetmeye devam edeceksiniz.

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 06 Nisan 09:20

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Öznur 07 Nisan 19:47  

  Aynı sorun bende de var değişim onaylandı gelen servis uyduruk bahanelerle TV değiştirmeden gitti Vestel pişmanlıktır

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Burak 14 Nisan 16:24  

  Müşteri önemli değil, bunlar için

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler