sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vestel TV Wi-Fi Display Problemi

Evren Evren2 ay önce

2013 yılında Vestel marka 50 inç LED TV almıştım. TV ile birlikte aynı Vestel bayisinden Wi-Fi kablosuz bağlantı cihazıda aldım ve bu zamana kadar sıkıntısız kullanmaktayım. Fakat yeni öğrendiğim cep telefonu görüntüsünü TV ye aktarma özelliğini çalıştıramadım. Vestel müşteri hizmetlerini aradım TV nizin bu özelliği var, servis yönlendirelim dediler, servis tarafından arandım tvnizin garantisi bitmiş 60 TL karşılığında yazılım yükleyip hallederiz fakat anakartınız yanabilir bu sefer 300-400 TL civarında masraf çıkar dediler. Ben arıza için aramadım çalışmayan özelliğin aktif edilmesi için aradım. Ücret karşılığında ayıplı ürününün özelliğinin aktif edilmesini kesinlikle kabul etmiyorum. Vestel gibi dünya markası yerli markamızın bu ayıbı gidermesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Evren 1 ay önce

Vestel 50” Smart televizyonumda Wireless display özelliği çalışmadığından dolayı Vestel müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen Gururlu Yerli markamız Vestel çözüm üretememiştir. Daha önce de buraya şikayet yazdım, hemen geri arandım, müşteri hizmetlerinden Embiye hanım hemen çözüm üreteceğiz, şöyle yapacağız böyle yapacağız... Hepsi hikaye sorun 1 aydır çözüme kavuşmamıştır. Ayrıca bir önceki şikayette bakın çözüm üretiyoruz şikayete “Teşekkür mesajı” yazın diye özellikle belirtti Embiye hanım. Bende inandım teşekkür ettim, şimdi geri alıyorum teşekkürü. Böyle gururlu yerli markamı olur, insanlar bundan dolayı yerli marka tercih etmiyor. Benim gibi özellikle yerli diye düşünen tüm müşterilere saygıyla duyurulur.

profile-icon Evren 2 ay önce

Veysel müşteri hizmetlerinden Embiye hanım tarafından arandım, sorunun en kısa sürede çözüleceğini bildirmiş olup, Vestel'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Vestel Logo Vestel 2 ay önce

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler