14 Ocak 2015

Vestel Tv Panel Arızası

Servisi aradım TV de ekran kararma oldu dedim, panel arızasıdır servis yönlendiriyorum dediler gelen servis elemanı TV den anlamadığını ben beyaz eşya arızalarına bakıyorum, elektronik arızasına bakan eleman her zaman çıkamıyor o yüzden TV götürüp orada bakacak ondan sonra arıza tespiti yapılabiliyormuş, bende yerinde gelip tespiti baksın ve gerekirse ürünün değişmesini talep edeceğim dediğimde ise elektronik servise bakan arkadaş kolay kolay yerinde servis için çıkmıyor, epey bekleyebilirsiniz dediler.

Böyle bir şey var mı? Ayrıca ürünü alırken tamamen milliyetçi duygularla yerli üretim alayımda para dışarıya gitmesin dedim, binlerce kez pişmanım.

Taner 1.936 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Taner'in Teşekkür Mesajı19 Ocak 2015

    Ürünü alalı 4 ay oldu ve Bergama Yetkili Servisin beceriksizliği ve müşteri ile diyaloğu sonucu VESTEL kapımdan içeri giremez diyordum ancak; Vestel Genel Müdürlüğü Teknik personeli ve özelikle Çözüm Merkezindeki personel konulara o kadar vakıf ve kalifiye eleman ki, bundan sonra her türlü üründe ilk tercihim Vestel olacak. Piyasadaki diğer ürünlere göre kaliteliymiş-kalitesizmiş, pahalıymış-ucuzmuş diye bakmam çünkü ürünü satana kadar değil sürekli ürünlerinin arkasında durdukları çok aşikardır.. Yazdığım gibi ürünü alalı 4 ay oldu ancak arıza giderme yerine ürünü geri alıp yenisiyle değişimi sağlıyorlar. (umarım aksilik olmaz) Çözüm Merkezinin İlgi ve alakasına çok teşekkür ederim.. Dipnot: Unutulmaması gereken husus son haftada yaşadığım sorun sayesinde nerdeyse Vesteli yerden yere vurdum buda kalifiyesiz eleman sayesinde oldu.. O yüzden Bergama Yetkili Servis Şubenizi mutlaka denetlemeden geçirin.. Bir ürün servis sayesinde rezilde olur vezirde olur.. Saygılarımla..

  • Vestel Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön