sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Vestel Tv İnternete Girmiyor

Serpil Serpil11 Şubat 13:36

5 sene önce Vestel Smart TV aldım sırf internet için .YouTube.com açılmıyor. Servisleri arıyoruz YouTube.com aldığı karar diyor böyle bi saçmalık yok Vestel'in hiçbir şeyin de memnun değilim. Kendi kendine kapanıp açılıyor buzdolabı soğutucu bozuldu kart yandı. Eskiden bir ürün 15 20 sene gidiyordu. Artık böyle bir şey yok. Bir sürü para alıyorlar. Verdikleri mal bozuk. hakkımı helal etmiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Serpil 19 Mart 23:25

Vestel Smart TV youtube.com girmiyor yeni bir güncelleme var mı lütfen ilgilenirmisiniz Youtube.com girince tarayıcıyı güncelleyin diyor Youtube.com nin aldığı kararla kapalı demiyor ama ben müşteri hizmetlerini arıyorum Youtube.com un aldığı karar yapacak bir şey yok diyorlar böyle bi saçmalık olamaz ya

profile-icon Serpil 18 Mart 12:39

Vestel Smart TV kullanıyorum internete giriş yapamıyorum Youtube.com hiç açılmıyor şikayette bulunmuştum enbiye hanım aradı ve bunu Youtube.com kaynaklı olduğunu söyledi ama yeni güncelleme için çalışıyoruz dedi belki alabilir dedi ama dönüş yapmadı enbiye hanım lütfen bilgilendirirmi siniz.

Vestel Logo Vestel 17 Şubat 10:14

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

profile-icon Serpil 15 Şubat 14:56

Enbiye hanım aradı sorun gidermeye çalışıyoruz ben sizi tekrar arayacağım dedi hatta numara da verdi ama bir daha dönüş yapmadı verdiği numarada aranmıyor şikayetin altına teşekkür edeyim diye'Mi aradınız?

profile-icon Serpil 13 Şubat 16:42

Enbiye hanım aradı teşrkürler

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler