11 Temmuz
#12252342

Vestel TV Ekranında Oluşan Çizikler & Servis Ücretlendirmesi

Geçen yıl 4300 liraya aldığım 2021 yılına kadar garantisi olan 122 ekran TV'nin ekranında çizikler oluştu servis çağırdım, 1400 lira masraf çıkardılar TV'nin dış ekranda hiç çizik bile yok iç paneli dağılmış denildi. Çocuklar oyun hamuruyla oynarken TV'ye atmışlar yumuşacık oyun hamuru 4300 liralık gururla yerli dediğimiz Vestel TV'nin panelini dağıtıyorsa Vestel kullandığı malzemeleri bir gözden geçirmeli... Ve geçen yıl buna benzer bir durum arkadaşımın başına geldi. Arçelik marka TV'nin garantisinin bitmesine bir ay falan kalmıştı. Çocuklarının fırlattığı bir cisimden dolayı hem dış ekran hem de iç panel dağılıyor. Arkadaşım servis çağırıyor.


Ve servis 1100 TL hesap çıkarıyor arkadaşım yaptıramayacağını söylüyor ve daha sonra Arçelik müşteri hizmetlerinden arıyorlar ve söyledikleri kelime ise müşteri memnuniyeti için ister yeni bir TV yarı fiyatına isterseniz de 600 TL ödeyerek yaptırabileceğini söylüyorlar ve arkadaşımda 600 TL Arçelik hesabına para yatırarak TV'sini yaptırdı... Ama bizim gururla yerli dediğimiz Vestel satarken kazandığı yetmiyormuş gibi bir o kadarda tamirinden kazanmak istiyor benim anladığım bu... Ama artık eşime dostuma akrabalarıma çevreme arkadaşlarıma herkese Vestel'den kesinlikle uzak durmalarını tavsiye edeceğim.

Murat Murat 655 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi16 Temmuz

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları