25 Ekim 2016

Vestel TV Ekran Problemi!

Geçen sene Vestel marka TV aldım o günden beri televizyonda arada bir donma ve kitlenme oluyordu, o kadar müşteri hizmetlerini aradım servis yolladılar geldiler defalarca atölyeye götürdüler bir şey yapmadan geri geldi her servise veya müşteri hizmetlerini aradığımda TV donma falan olunca kameraya çekin bakalım son günlerde sık sık olmaya başladı video çektim servise götürdüm dediler parça isteyip gelip TV alacağız diye 20 gün geçti baktım gelen yok.

Müşteri hizmetlerini aradım kayıt falan yok açtılar 15 gün sonra parça geldi gelip götürüp değiştirdiler geldi iki gün sorun yine aynı devam etti yine video çekip müşteri hizmetleri aradım ben ürünün değişimini istiyorum kesinlik bir daha tamirini istemiyorum tamam diyip başka merkez servis geldi tekrar kontrol ettiler kaç gün oldu müşteri hizmetleri dönmedi bir türlü kaç defa aradım dönecekler size bu zaman oldu dönmediler acil dönüş yapsınlar.

Uğur 1.058 Okunma

Cevaplar

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

  Firmada emre beye teşekkür ediyorum bütün sorunlarıma yardımcı olduğu için iyi çalışmalar

 • Uğur06 Kasım 2016

  tam 11 gün oldu daha yapılmadı yetkililere duyurulur gelip bir daha yapmasınlar istemiyorum gerekli yere başvuruda bulunacağım... .

 • Uğur03 Kasım 2016

  Tüketici memnuniyeti hiç yok bunu iyice anladım bir değişim yapamadılar yazıklar olsun... .

 • Uğur27 Ekim 2016

  Kaç gün etti daha dönmediler bir türlü tüketici haklarına başvuruda bulunacağım yarın bilginize... .

 • Uğur27 Ekim 2016

  Kaç gün etti daha dönmediler bir türlü tüketici haklarına başvuruda bulunacağım yarın bilginize... .

 • Vestel Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Karakurt, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Karakurt, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön