21 Temmuz 2017

Vestel Televizyonumuzda Sadece Günün Belli Zamanlarında 1-2 Defa Ses Varken Görüntü Gidiyor!

Vestel marka olan televizyonumuzda sadece günün belli zamanlarında 1-2 defa ses varken görüntü gidiyordu. 17.06.2017' de Servis çağırdık ve gelen görevli TV atölyede incelemek üzere götürdü en geç 20.07.2017 de dönüş yapılacağı söylendi. Herhangi bir dönüş olmadı kendimiz aradık, servis telefonlara cevap vermedi zar zor ulaştık ve malzeme temini olmadığı için ücretli değişim için fiyat bilgisi beklediklerini bildirdi.

Bu süreç içinde TV çalıştığından kullanabilmemiz için ürünümüz geri geldi fakat çalışan TV hiç açılmıyordu ve servis elemanı montajını yapmadan " enişte eve gelince takar" gibi bir ibare kullandı. Zorla montajı yapılan TV hiç çalışmıyor. Müşteri hizmetleri. 22.06.2017 tarihinde sorunumu bildiren detaylı bir mail attım ilgilendiklerine dair 29.06.2017 de cevap atıldı. Bugün 20.07.2017 olmasına dair herhangi bir dönüş almadım. Bu ilgilenme süreci tam olarak kaç sene sürecek?

Sibel 2.702 Okunma

Cevaplar

  • Sibel'in Teşekkür Mesajı07 Ağustos 2017

    Konu ile ilgili İbrahim Bey' le görüşerek gerekli cevaplarımı aldım. Teşekkür ederim.

  • Vestel Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön