22 Mart 2013 #1700033

Vestel Televizyonumun Ekran Sorunu!

32 vf7011 lcd siyah ekrandayken hatta yayın esansında ki karanlık çekimlerde, siyah zeminli yerlerde ve yayın alttan ve üstten 3 cm'lik siyah bantlı; sinemaskop olduğunda siyah karlanma var eski tv'lerde yayın olmadığındaki beyaz karlanmanın siyah hali bayiliklere gittim aynı ürüne baktım 32 inç'de ondada siyah karlanma var, başka 32 inç tv'lere baktım onlarda siyah karlanma yok ayrıca aynı marka 42vf7011 42 inç'ine baktım boyut büyüdüğü halde onda bile siyah karlanma yok ve yine tabiki Vestel servis elemanı daha sonra görüştüğüm bey ürün kriteri böyle, bu ürün böyle diyerek her zamanki konuşmalarla normal olduğunu söyleyerek konuyu kapatıyorlar.

Murat 2.201 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Murat21 Ekim 2014

  iki Ürününüzüde Sattım Kendime LG 3D'li 106 Ekran Led TV Aldım Bir Daha Vestel mi? Asla ve Asla Kapımdan içeriye Sokmayacağım! 3 Ucuz Ürün Alacağıma Aynı Paraya 2 Tane Ürün Alırım Daha iyi..

 • Murat22 Mart 2013

  Arkadaşlar Lütfen Bakın Resimlere Siz Kabul Edermisiniz? Bozuk Resim http://i.imgur.com/kC6YfDx.jpg Sağlam Resim http://i.imgur.com/0t3wPTS.jpg Bozuk Resim http://i.imgur.com/UgWgEqO.jpg Sağlam Resim http://i.imgur.com/gF3kS9R.jpg Bozuk Resim http://i.imgur.com/yNYwOam.jpg Sağlam Resim http://i.imgur.com/wHAS1xL.jpg Merak Ediyorum Sevgili Vestel Yetkilisi Bu Resimlere Bakarak Ne Cavap Verecek? Burda Düz Yazı Yazması yada Telefonda Beni Sinir Küpü Etmesi Kolay ''Görüştük, Detaylı Anlattık, Bilgilendirdik vs.'' Resimlere Bakarak Tekrar Bilgilendirmenizi Rica Ediyorum, Sayın Yetkili Vatandaşımızda Görsün Resimlere Vereceğiniz Cevabı, Bana Ne Uydurma Cevaplar Verdiğinizi!

 • Murat22 Mart 2013

  Vestel 32 VF7011 LCD Almıştım Sonra 42 VF7011 Almak istedim Fakat Malatyada Bulamadım ve Denizlide Bulup Getirttim. Denizliden Gelen TV Ölü Pikselli Çıktı ve Bana 42 PF5045 LED TV Yolladılar Lakin Renk Sağa Doğru Kayma Yapıyor Özellikle TV Kanallarının Logolarında Belirgin Bir Şekilde. Önce Malatya Servis Elmanları Sonra [email protected] com. tr den Arayan Bey Ürün Kriteri, Bu Ürün Böyle Falan Diyerek Ürünlerindeki Renk Kaymasının Normal Olduğunu Söyledi ve ilerde HD Yayınlar Artar HD Olarak izleyin, Harici Uydu Takın izleyin, Bir Bayiye Gidin Kabul Ederse Değiştirin Gibi Komik Cevaplar Veriyor! Lütfen Resimli Şikayetimi Yayınlayınız, Lütfen. .

 • Murat22 Mart 2013

  Evet Ürün Kriteri ve Bu Ürün Böyle Diyerek Savuşturuyosunuz, Ürünleriniz Hatalı ama Kabul Etmiyorsunuz, Dalga Geçiyorsunuz!

 • Vestel Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz başvurusuna istinaden aranılarak, konu hakkında kendisine daha önce de detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön