31 Mart 2016

Vestel Televizyonla İlgili Aranmadım!

Daha önce de şikayetimi dile getirmiş olup çağrı merkezinden H. hanım beni arayarak "şikayetiniz ile ilgileniyoruz, lütfen bekleyin ben size yardımcı olacağım" demesine rağmen 19 Mart'tan itibaren beni bir daha ne arayan ne de soran olmuştur.


H. Hanıma inanarak tüketici haklarına şikayetimi durdurdum beklemekteydim. Bana verdiği numarayı defalarca aramama rağmen sürekli "başka müşterilerle görüşüyor" telesekreterini dinlemekteyim. Bugün bana tekrar dönülmez ise ben gerekli işlemlere başlayacağım artık bu kadar ilgisizlik yeter! Şikayetim ne durumda ne yapılacak hiçbir bilgim yok. Verilen değer müşteri memnuniyetinin en olduğunu anlamış durumdayım.

Beyza 546 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Beyza01 Eylül 2016

  Mart ayında almış olduğum Vestel marka televizyon ile ilgili şikayetimi defalarca dile getirmeme rağmen kimsenin ilgilenmemesi gerçekten tebrik edilecek bir durum. Müşteriye vermiş olduğunuz değeri bir kez daha bizlere gösterdiniz. Herkesi Vestel marka bir ürün almadan önce bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.

 • Beyza30 Mayıs 2016

  Halen konu ile ilgili bir dönüş olmamış ve hiçbir beklentim karşılanmamıştır. Bugün itibari ile Vestel markasının tüketiciye verdiği değer ortadır. En azından bir kişi ilgilenseydi. Bundan sonra Vestel mağazasının yanından geçmem. Sürekli Vestel markası sizinle irtibata geçecek deniyor kimsenin aradığı sorduğu yok lütfen herkes bunu okusun.

 • Beyza27 Nisan 2016

  Halen bana ne dönen ne de konu ile ilgilenen biri var. Nasıl bir firmadır bu lütfen herkes görsün bu yazdıklarımı ona göre karar versin bir daha Vestel markasından herhangi bir ürün alırken bir daha düşünsün. Benim yaşadıklarımı siz yaşamayın. çünkü Vestel markası müşterisiyle hiç ilgilenmiyor bu yazdıklarım bu şikayetim havada kalıyor bunları okuyan kimse yok mu bu kadar ilgisiz olunmaz ki. Şikayet biriminden biri arıyor şikayetiniz ile ilgilenip size döneceğim haklısınız diyor ama ne ilgilenen ne de bir daha arayan oluyor. Ben bu konunun peşini bırakmayacağımı bir kez daha iletiyorum. Müşteri memnuniyeti sizin için buysa diyecek hiçbir kelimem yok size.

 • Beyza14 Nisan 2016

  Halen şikayetim çözülmediği gibi çözülmesi için herhangi bir caba sarf edilmemiş ve beni kimse aramamıştır. Bu kadar ilgisiz bir firma lütfen artık Vestel ürün alırken bilinçli olun ve sorunlarınız ile ilgilenilmediği gibi memnuniyet ile ilgili hiçbir girişim de yapılmamaktadır. Bu saatten sonra gerekli tüm işlemleri yapıyor olacağım bilgilerinize.

 • Beyza04 Nisan 2016

  Vestel firması Şikayetvar.com arayarak şikayetlerimin yayından kaldırılmasını rica etmiş iyide daha benim sorunum çözülmedi ki çözülmediğini bırak beni Vestel firmasından ne arayan ne de soran oldu konu hakkında ne yaptıklarına ne karar alındığına dair soruyorum şimdi size bu firma sizce nasıl bir firmadır. Müşteriyle hiç iletişime geçmeden şikayetlerin yayından kaldırılmasını ister. İste o kadar çok reklam yapıp Türkiye'nin Vestel ile gururlandığını söyleyen firmanın bir tüketicinin memnuniyetini bile sağlayamazken nasıl gururlanacağımızı merak ediyorum. Ben bu işin peşini bırakmayacağım herkes görsün ve okusun ona göre karar versin.

 • Vestel Temsilcisi31 Mart 2016

  Sayın Sümer, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön