31 Ekim 2016 #6813526

Vestel Televizyondan Gelen Çıtırtı Sesleri

8 ay önce almış olduğum Vestel 43ua9400 model televizyondan aldığım ilk günden beridir çıtırtı sesleri geliyor. Ürün yatak odamda olduğu için gece yatmadan 2 saat önce kapatmak zorunda kalıyorum bu sesler uyutmuyor, yeri geldiğinde uykudan uyandırıyor. 2'dir gelen servis bunun ısrarla normal olduğunu tüm televizyonlardan gelebileceğini söylüyor. Ürünü satarken böyle bir durumdan bahsetmiyorlar. Evde diğer televizyonumda Vestel onda böyle bir durum söz konusu değil. Aldığım dönemde yabancı marka televizyonlarda aynı fiyattı. Milli sermaye kazansın diye yatırım yaptığımız markanın teknik servisteki yetersizliğinden bahsetmek bile istemiyorum. Bu durumda ürünü aldığım fiyatın yarı fiyatına satmak zorunda kalacağım.

Eyyüp 662 Okunma

Cevaplar

  • Eyyüp'in Teşekkür Mesajı14 Aralık 2016

    Asuman Hanıma ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

  • Eyyüp06 Kasım 2016

    İlgilenen Emre Beye teşekkür ediyorum. Şikayetten kısa bir süre sonra bölge müdürlüğüyle irtibatı sağladı. 3ncü kez gelen serviste bu problemin (onlar böyle değerlendirmiyor) her televizyondan gelebileceği konusunda ısrarla problem olmadığını, metal yoğunlaşması (ısınıp-soğuma) gibi bir açıklamayla bunun kullanıma engel olmayacağı konusunda ikna olmamı istiyorlar. 90lardaki televizyon nasılsa bu televizyondanda aynı ses geliyor. Marka ile ilgili olumlu görüşlerim tamamen tersine dönmüş bulunuyor. #gururlayerli sloganı benim için artık hiçbir şey ifade etmiyor.

  • Vestel Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Yedibela, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön