Vestel Televizyon Led Arızası

Hatice Hatice4 hafta önce

7 yıl önce aldığımız 50' televizyonumuz arıza verdi. Görüntü gitti ama ses vardı. Servisi LED arızası olduğunu, ama parçasının üretilmediği için yapamayacaklarını söyledir. Vestel yerli üretim yaptığını iddia etmiyor muydu? Yerli üretim yapan bir marka da nasıl parça olmaz anlamış değilim. Fabrika bize 49' TV önerdi. Biz ısrarla bizimki 50' aynı boyutta teklif istedik. Ama koskoca fabrika da 50' TV yokmuş, ısrarla 49' önerdi. Biz de kabul etmedik. Hâlâ düşünüyorum nasıl yerli üretim olduğunu.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Hatice 3 hafta önce

Embiye Hanım bugün geri dönüş yaptı. Geri dönüşü için teşekkür ederim ama sorunumuz çözülmedi. Dün başka markanın 50' televizyonunu aldık.

Vestel Logo Vestel 4 hafta önce

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hatice 3 hafta önce  

    Embiye Hanım'a teşekkür ederim. İki gündür beni arıyor, dönüş yaptıklarına dair teşekkür mesajı yazmam için. Ama benim sorunumu çözmüyorlar. Ben de ithal bir markanın 50' televizyonunu satın aldım. Çünkü her daim parçası bulunabiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler