09 Ağustos
#12412008

Vestel Tam Bir Yerli Malı

2.5 yıl önce aldığım klimanın nasıl olduysa servisin demesiyle kompresörü yanmış. Servis çalışanları bile ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyoruz diyerek şaşkınlıklarını belirttiler. Klimam ilk bozulduğunda servis kablodan diyerek 100 lira karşılığında sorunu çözdü , ancak 1 hafta sonra klimayı açtığımda tüm evin elektrik şalterleri attırarak klimam bir daha çalışmadı. Bu sefer yetkili servis kompresörün yandığını ve 1000 TL karşılığı bu sorunu çözeceklerini belirttiler.


Evimizde bir tane daha Vestel klima var ve abartmıyorum 15 senedir hiç sorunsuz çalışıyor. 3 sene olmadan kompresörle alakalı bir arıza yaratacak kadar kötü üretim mi yapmaya başladı yerli malı Vestel? Yerli üretim kazansın mantığıyla alışveriş yapmak büyük sorun yaratıyormuş bir kez daha anladım. Lütfen fabrikasyon hatası olduğunu düşünüyorum ve bu şikayetimin hemen giderilmesini talep ediyorum.

Merve Merve 2.181 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları