30 Nisan 2014

Vestel Su Selinden Yabancı Maddeler Çıkıyor

Vestel, geçmiş deneyimlerime dayanarak evime veya işime sokmayacağım markaların başındadır. Şirketimin şu sebiline ihtiyacı olunca ve artık böyle bir makinede de sorun çıkmaz diye düşündüğümden dolayı almaya karar verdim.


Aldıktan bir ay sonra bardağın içindeki suda plastik parçalar yüzdüğü dikkatimizi çekti ve hemen su firmasına şikayet ettik. Fakat sorunun sudan değil makineden olduğunun farkına vardık ve servis çağırdık. Servis, iki defa makineyi alıp götürmesine ve sorun olduğunu kabul etmesine rağmen merkezin iadeyi kabul etmediğini söyledi. Call Center'ı arayıp, merkezden servis istememizi söylediler. Arayıp durumu bildirdik. 3-4 aydır sorunumuza çözüm bekliyoruz.

Çinar 1.553 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Çinar09 Haziran 2014

    Basit bir su sebili 3 defa tamire gitti (birisinde yenisi verildi). Hala sorun var, sorun var... Vestel bir su sebilini yapamıyorsa diğer aletlerini nasıl güvenip alacağızjQuery16203743948976043612_1402291560673??

  • Vestel Temsilcisi30 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön