08 Kasım
#12926192

Vestel Slow Juicer Cat Alg Parça Kırıldı!

Hotpoint Ariston'dan slow juicer aldım temmuz ayında. Salatalık, domates, karpuz sıktık hiç sorun olmadı. Bugün kereviz sapı kürüne başladım. Kendileri bilir kapak tam oturmadan makine çalışmıyor. Kapağı tam yerleştirdim yaklaşık 8 dalda iken Cat diye bir ses ne oldu derken ikinci Cat alg parça iki yerinden çatlayarak kırıldı anlamadım. Zaten diğerlerini katı meyve sıkacağında da yapabiliyordum maksadım yeşillikleri bunda sıkmaktı görüldü ki makinenin gücü buna yetmedi dedim buraya yazdım U*** isminde birisi aradı kırılan parçanın resmini gönderin dedi. WhatsApp'tan gönderdik sonuç bir haftadır olumlu olumsuz tek bir yanıt yok standart metinle baştan adam nasıl atılır bunu biliyormuş. Vestel markası ile beraber anıldığınız için size bulaştım insanlarla muhatap olmayan cevap vermeyen bir firma bu da burda bitmez Hakem Heyeti'ne gider bir de size yedek parça fiyatı vermem dedim U**bey bir hafta sonra tamda şikayet güncelleme sonrası aradı Ankara'dan müşteri hatası olduğu söylenmiş ücretini ödersem hemen gönderilecekmiş.

Zeliha Zeliha 965 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeliha08 Kasım

    Çok teşekkürler sadece domates sıkmak için yaptığınız sloe juicer ilk kereviz yaprağını sıkarken kırıldı dediniz ki resimleri inceledik kullanıcı hatası parasını verin yenı parça verelim diyen Vestel e teşekkürü borç bilirim paranla nasıl rezil olursun bunu öğrettiler bir de Uğur bey 3 şikayetten sonra bir anda Ankara'dan resim inceleme sonucunu bildirdiğiz için size de teşekküler ilk aramanızda parça gönderiyordunuz şimdi Ankara'dan haber veriyorsun müşteri hizmetleriniz de tam teşekkür lük.

  • Vestel Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları