Vestel  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ali'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Vestel Sıvı Deterjan Aparatı

1.231görüntüleme
Ali
Ali 24 Kasım 2020 09:43
ÇözüldüÇözüldü
Ali'nin Teşekkür Mesajı
“Telefonla ulaştılar ellerinde stok durumuna göre parça temin edileceğini belirtiler. Servis kaydı oluşturdular. Oldukça ilgili davrandılar. Geri dönüşten memnun kaldım. Çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim.”

Temmuz ayında Vestel'den cmı 9812 g model çamaşır makinesi aldık Düğünden sonra yeni kullanmaya başladık bilmediğimiz için kullanmak üzere sıvı deterjan aldım. Meğer makinemizde sıvı deterjan aparatı yokmuş. Kullanma kılavıuzunu açtım baktım içinde diyor ki sıvı deterjan aparatı ve kürek bazı modellerimizde çıkmayabilir. Vestel müşteri hizmetlerini aradım hemen. Onlar hemen beni yerel yetkili servise yönlendirdiler. Yetkili servisin dediği elimizde var ve ücreti 10 TL. Şimdi ben bu kadar değerli bir alet alıyorum. İçinde olması gereken bu malzeme neden yok hadi eskiden sıvı deterjan diye bir şey yoktu. Şimdi çok yaygın kullanılan bir malzeme. Ben bu hastalık Corona koşullarında servise gitmek dahi istemiyorum. Efendim gelin buradan alın. Vestel yine olmadı evdeki tüm malzemeler sizden ama ufak tefek şeyler mide bulandırıyor. Olayın parasında da değilim kızdığım olay korona pik yapmış günden belki yüzlerce kişinin girip çıktığı servise niye gideyim. Mümkünse sıvı deterjan aparatı ve küreğin tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Vestel Logo
Vestel24 Kasım 2020 10:00

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ali
Ali30 Kasım 2020 10:17

Üzerinden 1 hafta geçti hiçbir dönüş yok. Olacağını da sanmıyorum

Ali
Ali5 gün önce

Telefonla ulaştılar ellerinde stok durumuna göre parça temin edileceğini belirtiler. Servis kaydı oluşturdular. Oldukça ilgili davrandılar. Geri dönüşten memnun kaldım. Çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler