03 Mayıs 2013 #1776095

Vestel Setüstü Ocak Aldım Sürekli Arıza Veriyor!

2012 eylül ayında Vestel set üstü ocak aldım. 5-6 ay sonra ocaklarda 1 tanesi yanmadı. servis çağırdım geldi ve bana yemek taşırmışsınız ondan arıza vermiş gibi sebep söyledi. uzun sürmedi 1 hafta sonra yine bozuldu bu sefer 2 göz birden bozuldu.


Yine servis çağırdım geldi ve bir parçasını değiştirdi. böylelikle arızanın yemekten değil parçadan olduğu anlaşıldı. yine bozuldu 2 sefer daha servis gördü çağırdım.


Bu sefer fabrika ya değişim raporu yazdılar. 2 hafta bekledim ne arayan ne soran, dayanamadım ben aradım bana dedi ki değişim yok servis gelecek 4 kere parça değişirse değişim olacak gibi yine konuştular . ben bunlarla mı uğraşacağım, parasını tring diye verdim.

Adem 328 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön