13 Ekim 2015
Yorum Yap
#3931581

Vestel Set Üstü Ocağım Yenisi İle Değiştirilmiyor!

14 Ağustos 2015 tarihinde müşteri hizmetlerine bildirdiğim arıza 14 Eylül 2015 tarihine kadar giderilmediği için tüketici hakları gereği ürünün yenisini talep ettim. Talebim 14 Eylül 2015 tarihinden beri Vestel müşteri hizmetleri çözüm merkezinde bekliyor ve daha ne kadar bekleyecek belli değil. Çözüm merkezi adıyla hizmet veren departman çözüm üretmiyor ve çözüm merkezini nereye şikayet edeceğim bilmiyorum. Bir an önce ürünümün yenisi ile değişimi için açtığım talep sonuçlandırılsın.

Hakan 191 Okunma

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı27 Ekim 2017

  Setustu ocağım yenisi ile değiştirildi teşekkür ederim.

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Hakan27 Kasım 2015

  Şikayetim değerlendirmeye alındı ürün değişimi onaylandı. Ürünün arkasında durduğu için Vestel'e ve tüketici sorunları ile ilgili hizmet veren, firmaları değerlendiren Şikayetvar.com ekibine teşekkür ederim.

 • Hakan27 Kasım 2015

  Firmanın müşteri hizmetleri benimle iletişime geçip ürünün değişimi onayını bildirildi. Tüketici olarak Vestel'e teşekkür ederim.

 • Hakan24 Ekim 2015

  Çözüm merkezinden Arzu hanım aradı ama çözüm için değil kendilerini haklı çıkarmak için. Evime servisleri geliyor garantili ürün için ücretli parça siparişi alıyor aldığı siparişi bir ay getirmiyor buna dayanarak değişim talebinde bulunuyorum ama suçlu oluyorum Vestel böyle bir sürecin yaşamadığını söylüyor. Firma o kadar ilgisiz ki düşünün 14 Eylül'de çözüm merkezinde bekleyen değişim talebim halen yanitlanmadi. Arzu hanım da Şikayetvar.com sitesinde şikayetime dayanarak arıyor.

 • Vestel Temsilcisi13 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler