14 Kasım 2019
#12963387

Vestel Set Çakmak Problemi

Kullanmış olduğum Vestel ankastre set artık canıma tak etti. Aldığım günden beri evdeki en narin eşya gibi davranıyoruz ama yok. Neredeyse su değişecek diye silemez oldum. En ufak bir şeyde hemen çakmağı çıt çıt ses çıkarmaya başlıyor. Bunu en az 15 kere yaşadım. Sağ olsun servisten gelenler fırının üstüne koydular fişi o yüzden fişini de çekemiyorum. Şalteri indirdiğim için ne bulaşık makinesi ne buzdolabı ne de oraya bağlı lambaları kullanabiliyorum. İki gündür şalter inik arada kaldırıp bakıyorum ama yok aynı.


Evde bebeğim var iki gündür komşuların ocağında hazırlıyorum çorbasını pürelerini. Daha önceden servis geldi ama onlarda bir şey yapmadı. Başkasına söylediğimde o nasıl ocak ya diyorlar. Millet deterjanı sıkıyor oh Mis gibi temiz. Ben deterjan bile sıkamıyorum artık. 2.200 lira para verdik bir de bu sete. Vallahi yazık. Evimin rızkını boşa harcamışız. Gerçekten güvendiğiniz yerden güvendiğiniz ürünleri alın.

Büşra Büşra 10.694 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Büşra'nın Teşekkür Mesajı13 Aralık 2019

    Dönüş için teşekkürler

  • Vestel Temsilcisi14 Kasım 2019

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları