19 Temmuz 2017 #8898365

Vestel  Servisle Artık Kısır Günü Yapacağız

19.12.2012' de Vestel puzzle elektronik buzdolabı satın aldım. Kendi garantisine ilave 4 yıl uzattım. 04.01.2020' ye kadar buzdolabı garantili yani. Kendi garantisinin bitmesine yakın cihazda arızalar çıkmaya başladı. Servis çağırdık bizden randevu alıp geldiler. Tüm arıza kayıtları Vestel serviste ve bölge merkez servisinde var. En az 8-9 defa aynı arıza ya da benzer arızalardan geldiler. Buzdolabının ana kasa ve iç cam raflar hariç her şeyini değiştirdiler. Eşimde ben de artık bıktık evde servis görmekten. Değişim talep ettik. Değiştiremeyiz parça değiştirelim diyorlar.


Oluşan arızaların videolarını da gönderdik. Merkez servis Vestel çözüm merkezi eğer isterse değişim yaparlar dedi. Ancak ısrarla parça değiştirelim diyorlar. Bende bir umut size yazıyorum. İnşallah bu mağduriyetim hallolur. En son çare her şeyi göze alıp ulaşabildiğim TV, gazete ve bunların ihbar hatlarına görüntüleri göndereceğim.

İbrahim 2.458 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim25 Temmuz 2017

    Bu ürünle ilgili mağduriyetim ya giderilecek ya da tüketici olarak ne kadar hakkım varsa her türlü sonuna kadar uğraşacağım. Beni arayanlara telefon. Da söyledim buradanda yazıyorum ki ne kadar kararlı olduğumu anlayın diye; en son sayın zorlu holding yönetim kurul BAŞKANI'nın evinin önüne tüm basın mensuplarıyla ürünle gelip bu durumu sonlandıracağım. Çok sayın yöneticiler bence verdiğiniz kararınızı bir daha gözden geçirmenizi rica ediyorum.

  • İbrahim25 Temmuz 2017

    Ben teşekkürü şikayet var yönetimine ettim. Kısa sürede Vestel tarafından arandığım için. asla ve asla Vestel'e teşekkür etmiyorum. Çünkü sadece ürünü satayım düşüncesindesiniz. Sonrasında üründen müşteri memnun kalmış, kalmamış umurunuzda bile değil. Benim mağduriyetim giderilmediği sürece bu düşüncelerimde artarak devam edecek. Garanti süresi uzatılmış olmasına rağmen aynı şikayetler için 6-8 defa gelinmiş, buzdolabının değişmedik yeri kalmamış ürünü değiştirmek yerine hala parça değiştirelim düşüncesinde olmanızdan şu sonucu çıkarıyorum; servis teknisyenlerinizi halen bendeki ürününüz üzerinden staj yaptırıyorsunuz. Bi dünya para verip teknisyenleri eğitim için fabrikaya çağırmayın, bana gönderin seve seve buzdolabım üzerinde parça değiştirsinler arızacılıklarını geliştirsinler. Sizde masraftan kurtulmuş olursunuz. Ürünü deneme tahtasına çevirdiniz. Vestel mi bir daha asla... ... .

  • Vestel Temsilcisi19 Temmuz 2017

    Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön