sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Vestel SErvis Yüksek Fiyat Verdi!

Serdar Serdar01 Nisan 18:38

Vestel çamaşır makinamızın garanti suresi 6 ay önce bitti. Ariza nedeniyle Vestel yetkili servisi aradım. Yetkili servis geldi ve motor kömürlerinin değişimi için 240 TL masraf çıktı. Gelen servis görevlisi çok ilgili ve kibardı. Garantisi bittiğinden dolayı başka bir servise de yaptırmak istemedim. Fiyatı biz yüksek bulduk ama bu konuda yapacakları bir şey olmadığını söyleyerek parça değişimini mecburen yaptırdık. Garanti sonrası böyle büyük ve yerli bir firmanın yüksek fiyat vermesi bizleri zor durumda bırakmaktadır. Evimdeki coğu ürün Vestel ve çevreme hep yerli ürünleri olan Vestel'i öneriyorum. Ama bu konuda şikayetçiyiz. Makinam tamamen bozulursa başka bir markaya geçmeyi düşüneceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 02 Nisan 16:16

Vestel yetkilisi Fahriye Hanım aradı. Fiyat konusunda yardımcı olamadı ama ilgisi ve alakası için sadece Fahriye Hanıma teşekkür ederim.

Vestel Logo Vestel 02 Nisan 09:30

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler