20 Nisan #10360603

Vestel Servis Hizmeti Satış Sonrası Destek Ve Sorumsuzluk!

Vestel servis hizmetine 1 hafta boyunca ulaşamamaktan mı, ulaşıp çözüm bulunamamasından mı, 3 kez gelinen servisin hep aynı işlemi yapıp sonuç bulamamasından mı hangi birinden bahsedeceğimi bilemiyorum. Bulaşık makinem Vestel bm301 modelidir, cihazım da bulaşıklarımı temiz şekilde yıkanamama, çizme, porselenlerde siyah nokta ve camlarda baloncuk gibi sıkıntılardan ötürü servis kaydına başvurdum servis ilk geldiğinde metraj uzaklık farkını su ve giderin iyi çalışmadığını belirtti, oysa kurulum ekipleri orijinal servisinden 3 metre su ve gider gırtlağı aldırttı. Denedik her şey yolundayken zamanla kullanım şartlarına uymamıza rağmen yukarıda belirttiğim sıkıntılar meydana geldi. İlk gelişlerinde mesafeden gibi bahanelerle gider borusunu uzatmamı istediler belirtilen tüm işlemleri yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Orijinal 1.5 metrelik mesafeye getirdim gene olmadı.

Eşref 1.557 Okunma

Cevaplar

  • Eşref29 Nisan

    Şirketiniz sadece konuşuyor şu an hala makinem yok, yerel servisiniz çok kötü hiçbir halttan anlamıyorlarsa bu işi yapmasınlar, merkeziniz parça bekliyoruz diyor yerel servisiniz cihazda bir şey yok diyor. Maddi olarak verdiğiniz hasarlarda cabası çok kötü bir marka ve servis yerli üretim olarak tercih edip böylesi hayal kırıklığına uğramak çok kötü kimseye tavsiye etmiyorum ve etmeyeceğim. Servis olarak kaliteli denmişti ayın 18 beri makinem yok, yedek cihaz talebime dahi geri dönüş yok bayağı kaliteli mağdur etme konusunda söylenecek çok söz var da işte neyse anlamıyorsunuz bende konuşmayayım.

  • Vestel Temsilcisi23 Nisan

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön