20 Ekim 2016 #6735598

Vestel Servis Hiç Bir Şey Yapmadan Ücret Alıyor!

Vestel Marka olan ankastre ocağımız zor yanıyordu. Birkaç deneme ile yakmayı başarıyorduk. Dedik bir gariplik var servis gelsin baksın. Geldi bizim yaptığımızdan farklı hiçbir şey yapmadı ve 30 TL servis ücreti istedi. Kardeşim dalgamı geçiyorsun derken baktım adamın bir suçu yok. Vestel markasının izlediği politika bu. Yani kalitesiz ürün yap ucuza sat servisten parayı tamamla. Sonrada niye yerli malı kullanmıyorsun. Bu kadar tüketicisine düşman bir marka olamaz!

Gökhan 1.024 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan20 Ekim 2016

  İlgili bir müşteri hizmetleri yetkilisi her firmanın en önemli ihtiyacı. Vestel bu konuda oldukça şanslı. Fahriye Hanım sorunu hemen anlayıp çözüm üretip uzun vadede bu konunun takipçisi olacağını belirtti.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

  Firma sorunumuz ile hemen ilgilendi. Yapılan hata bir sonraki serviste ücret alınmayacak şekilde düzeltildi. Fahriye Hanım firma adına sorunu hızlıca çözdü. Kendisine teşekkür ederim.

 • Vestel Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Yolcu, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Yolcu, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön