sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vestel Satellite LED TV USB 'de Donma Sorunu

Muttalip Muttalip1 yıl önce

Vestel Satellite LED TV kullanıcısı olarak bıktık artık USB’den olsun Harici Hard diskten olsun film filan izleyemez olduk. 2 defa servise gönderdim geri getirdiler ana kartı vs. değiştirdik dediler gittiler , hala aynı sorunu yaşıyorum. video çekip gösterdim film açtım telefonumdan video ya aldım filmde aniden donmaları donduğu zaman TV kumandasının işlemediğini pat diye kendini kapatıp açtığını kanıtlar şekilde video çekip servis elemanlarına gösterdim aldılar TV'yi gittiler. Harici hard diskimi istediler, güya sorun ondaymış. USB' de de olabilirmiş. Neyse verdim gittiler. Test etmişler hiçbir sorun yokmuş geri getirdiler, hala aynı sorunu yaşıyorum. Bıktık artık, eşimle oturup film izleyemez olduk. Yardımcı olan da Yok. Servisin yardımcı olacağı da yok. Gerçekten artık çöpe atasımız geldi TV'yi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 1 yıl önce

Merhaba,<br> Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.<br> Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.<br> En içten sevgi ve saygılarımızla,<br> Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü<br> #GURURLAYERLİ

profile-icon Muttalip 1 yıl önce

Vestel Satellite LED TV hakkında buraya 3. Kez yazıyorum artık canıma tak etti 3 kez servise gitti geldi en son geçen hafta yine götürdüler yazılım atıp getirmişler TV flash diskten harici hard diskten film izlerken donuyor Kuman’da da hiçbir tuş işlemiyor kapatmıyorum bile TV yi. Nasıl bilgisayar donar işlem yapamazsınız bende bu TV de bu sorunu yaşıyorum 2 kez canlı canlı göstermek için video aldım telefonumdan izlettim gelen servise ama hala aynı bıktık artık.

profile-icon Muttalip 1 yıl önce

Vestel Satallite LED TV için geçen hafta buraya şikayet metni yazmıştım bir gün geçmeden müşteri hizmetlerinden arandım çözüm için şikayetimi tekrar dinleyip yardımcı olmak istediklerini belirttiler fakat bir haftadır arayan soran Yok. Dün bana verilen geri dönüş numarasını aradım fakat telefonumu açan kimse olmadı. Evimde ki bütün beyaz eşyalarım Vestel hepsinden memnunum ama bu LED TV canıma tak etti artık sürekli USB de donma yapıyor videoya da aldım yetkili servise göstermek için artık birisi çözüm üretsin yoksa gerçekten ibreti alem için evimin önünde kırıcam bu TV yi.

Vestel Logo Vestel 1 yıl önce

Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler