09 Ağustos
#12414984

Vestel Puzzle Buzdolabı Dört Aydır Bozuk

Vestel puzzle buzdolabı sahibiyim almaz olaydım tamiri bile olmuyor 6.5 yıl önce aldım 4 aydır bozuk serviste ve artık servisin bana son sözü dolabınız olmuyor.


2200 TL'de dolabınız olacak dendi ve servise bu parayı peşin olarak ödedim ve sonuç olmuyormuş Vestel ürünün arkasında durmuyor.


Bana parasıyla başka bir puzzle satmak istiyor ve ben dışarıdan alsam yine aynı paraya alabiliyorum nasıl bir ürün nasıl bir firma ben anlamadım 6.5 yılda bozulan ve tamiri olmayan bir buzdolabı görmedim ben diğer firmalarda böyle bir şey yok en az 12 /15 yıl bozulmuyor yazlığımda ki başka bir marka buzdolabı tam yirmi sene oldu tok yok Vestel'den nefret ettim.

Fatma Fatma 1.401 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatma10 Ağustos

    Daha sorun çözülmedi. Haber bekliyorum bayramdan sonraya kaldı sanırım. Bugün Genel Müdürlüğü aradım bayram tatile girmişler ulaşamadım kimseye bakalım bayramdan sonra arayacaklar mı bende merakla bekliyorum nasıl cevap gelecek çok yapıcı yaklaşmadılar şimdiye kadar aynı verdikleri kararda kaldılar bayramdan sonra nasıl cevap verecekler merakla bekliyorum

  • Vestel Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler