07 Aralık 2019
#13152684

Vestel Online Alışveriş Problemleri!

29 Kasım Cuma günü şu meşhur gün. Diğer sitelerin güvenirliğinden şüphe ettiğimden Vestel'in kendi satış sitesinden bir buzdolabı almak istedim. Ödemesini de kredi kartı ile BKM Express aracılığı ile yaptım. Diğer alışveriş sitelerinden bildiğimiz üzere alışverişin tamamlandığına dair bir mesaj yerine ikinci doğrulama kodu geldi. Bende bu kodu da yazdım. Yine bir sonuç mesajı gelmeyince kredi kartı hareketlerimde iki alışverişin provizyon aşamasında olduğunu gördüm. Bankamı arayıp ödemenin durdurulmasını istedim. Bankam ancak harcama itirazı yapabileceğimi bunun 30 gün sürebileceğini konuyu Vestel ile daha çabuk çözebileceğimi söyledi. Hemen Vestel sayfasında destek hattında konuyu yazarak ilettim. Ertesi gün yine konuyu Vestel WhatsApp hattına ayrıntılı kredi kartı hareketleri ve halen oluşmamış sipariş durumunu ilettim. Aradan 8 gün geçmesine ve 5 kez Vestel müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir kez dahi bilgilendirme için ne mail ne SMS ne de arama aldım. Tek söyleyeceğim size yazıklar olsun. Gurur kaynağımız bir firmaymış. Bu kadar yazışma var aşağıda paylaşacağım. Hiç mi gören hiç mi sorgulayan amiriniz memurunuz yok. Bir daha evime Vestel diye bir ürün alırsam bana da yazıklar olsun.

Bulent Bulent 3.284 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bulent'in Teşekkür Mesajı16 Aralık 2019

    Vestel mağdurlarına merhabs Yaşadığım sıkıntılı süreç sonunda yardımcı olan Müşteri hizmetleri çalışanı Seda hanım`a görevini yaptığı için teşekkür ederim. Buzdolabı 15 gün sonra geldi.

  • Bulent13 Aralık 2019

    Uzun uğraşım sonucu Vestel Müşteri Hizmetlerinden Seda Hanım ilgilendi sağ olsun. Bugün muhakkak buzdolabını bize teslim edeceği hakkında söz verdi. 14 gün bekledik. İnşallah hayırlısı olur. Gelişmeleri Vestel mağduru olan diğer arkadaşlara ileteceğim.

  • Vestel Temsilcisi09 Aralık 2019

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları