Vestel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İlker'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Vestel Önce Bulaşık Makinesi, Şimdi Çamaşır Makinesi

2.513görüntüleme
İlker
İlker 14 Eylül 2020 11:33
ÇözüldüÇözüldü
İlker'in Teşekkür Mesajı
“Şikayetim çözüldü teşekkürler.”

4 sene önce evlendiğimde buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi ve televizyonu Vestel'den aldım. Bu süre zarfında televizyon, çamaşır makinesi ve buzdolabında bir defa sorun yaşadım ve servis arızaları giderdi.

Yaklaşık 1 hafta önce de bulaşık makinesinin su almaması üzerine servisi çağırdık, sorunu çözdüler ancak bu sefer bulaşık deterjanı kapağı arıza vermeye başladı. Tekrar servis kaydı açtırdık ve servisin yarın gelmesini beklerken çamaşır makinesi pompa arızası verdi.

Eşimin muhalefetine rağmen tüm beyaz ve kahverengi eşyalarımı Vestel'den aldım ancak çok pişman oldum. Eşimle tartışma nedenim oldu. Ben de eşim de bekarken başka marka makinelerin olduğu evlerde büyüdük. 10-15 senede 1 arıza olur ya da hiç olmazdı ancak ben daha ilk seneden televizyonda, sonra çamaşır makinesinde, sonra buzdolabında ve sonra bulaşık makinesi ve gene çamaşır makinesinde sorunlar yaşadım ve yaşıyorum. Bıkkınlık yaratan bir süreç. Ne yapacağımı şaşırdım. Maddi ve manevi buhran yaşıyoruz resmen.

Kesin olan bir şey var ise Vestel bir daha bu kapıdan içeri giremez. Çünkü eşimle bu konuda tartışma hatta gerilim yaşadık. Buna enerjim kalmadı desem yeridir.

İlker
İlker13 Eylül 2020 14:25

Bu arada küçük ev aletlerim de (Mix GO ve rondo) Vestel. Yerli ve milli marka olması ve üretici bir firmamız olduğu için sevgi ve saygı duyuyorum ama benim gibi sadık müşteriyi bile kaybettiler ise oturup düşünsünler.

Vestel Logo
Vestel14 Eylül 2020 13:19

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

İlker
İlker15 Eylül 2020 09:21

Şikayetim çözüldü teşekkürler.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler