Vestel Ocak Camı Patladı, Tuzla Buz Oldu!

Emi̇rhan Emi̇rhan20 Mart 19:01

Ocağa yemek koydum 5 dakika sonra patlama sesi mutfaktaki ocağın camı tuz buz olmuş durumdaydı. Bu nasıl ürün kalitesi nasıl gururla yerli kiracısı olduğum evde ocağın tamiratını yaptıracağım servisi aradım yarın gelecek 250 TL civarında ücret tutabileceği söyleniyor. Garantisi 4-5 ay önce bitmiş ürünün kaldı ki evde sık sık pişirim yemek yapılmıyor buna rağmen az kullanımda dahi daha ocağa 5 dakika önce pişirime koyduğum yemeğim pişerken cam kendi kendine patlıyor sonra kullanıcı hatası müşteri biz mağdur oluyoruz para bizim cebimizden çıkıyor sonra Vestel'e nasıl güvenelim biz? Bu nasıl gururla yerli!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emi̇rhan 1 ay önce

280 TL ücret ödedim kullanıcı hatası denilmesi zaten garantisi bitmişti ürünün ama araştırın Vestel'in ocak cam patlaması kaç defa olmuş onlarca belki yüzlerce şikayet var. Gururla Vestel :d almadan düşünün sonra gurur duyarsınız.

Vestel Logo Vestel 23 Mart 08:09

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler