11 Temmuz
#12255563

Vestel No Frost Buzdolabı Buz Tuttuğu İçin Soğutmuyor

Vestel'in bza- xl4303xew su pınarlı inox buzdolabını kullanıyorum. Aldığımda Vestel'in pahalı buzdolapları arasındaydı. Dolap öyle kötü öyle kalitesiz ki inox yüzeyi 2 defa paslandı iki defa garantiden değişti. Sorun bitti derken Mersin’e taşındım ve dolabı Mersin’de kullanmaya başladım. Şimdi de Mersin’de dolabın soğutma aksamı tamamen buz tutuyor ve kullanılamaz hale geliyor. Haftada bir dolabı 24 saat kullanmayarak buzlarını çözdürüyorum sonraki haftalarda da aynı işlemi tekrarlayarak dolabı kullanmaya devam ediyorum.


Geçen sene servis çağırdım ve Vestel şirketi bu kusuru biliyor olacak ki bu sorunu çözmek için 350 TL'ye bir kit üretmişler ve servis vasıtasıyla bu kiti müşteriye satmaya çalışıyorlar. Yıl oldu 2019 sorun devam ediyor, bu aralar nem çok olduğu için dolabı 2 günde bir 24 saat dinlendiriyordum. 24 saat artık uzun geldiği için dolabın içini açarak artık saç kurutma makinesi ile buzları çözüyorum. Konu hakkında çektiğim videoyu şikayetime ekliyorum en kısa zamanda uzun versiyonunu Youtube.com'a da ekleyeceğim.

Özgür Özgür 737 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler