sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vestel Nfy 620 P Buzdolabından Gürültülü Sesler

Yakup Yakup1 ay önce

Vestel 'den nfy 620 p Kodlu buzdolabı aldım. İlerleyen süreçlerde değirmen çalışır şekilde gürültüsesler çıkarmaya başladı. Servis defalarca gelmesine rağmen bir türlü olumlu yönde bir sonuç elde edemedik. Her gelişlerinde farklı söylemlerde bulunup servis fişi tarafıma verilmedi. Servis fişini istediğimde çağrınız sonlandırılamadı denilip sürekli bahaneler uydurdular.

Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı belirttiğimde o zaman sözde ilgiliymiş gibi davranıp sürekli bir üst temsilci ile görüşeceğiz dediler. Dedilerde dediler lakin değişen hiçbir şey olmadı. Şu an Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yapmış olup sonucu beklemekteyim. Üzgünüm ki dolabın çıkarttığı değirmen sesini dinlemeye devam etmekteyim. İnanıyorum ki tüketici hakem heyetin onlara gerekli cevabı verecektir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 1 ay önce

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler