30 Kasım 2017
Yorum Yap
#9841998

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Bütün Çamaşırlarımı Mahvetti!

7 aylık evliyim evimin bütün elektronik eşyalarını Vestel’den aldım fakat bin pişman oldum. Evliliğimin 2.ayında buzdolabım aniden bozuldu. Vestel yetkilileri umursamadı bile aynı şekilde TV'de de sıkıntı oldu ekranda fabrika hatası olarak piksel sorunu çıktı vs. daha bir dünya olay , şu an ise Vestel kurutmaçamaşır makinem kurutması zaten sıkıntı.


Yıkamasında çamaşırlarımı tüylendiriyor. Kapağı açınca lastiğin etrafı sırf tüy doluyor. Vestel servisi geldi gelmesine ama bu kadar tüy çıkarmasına kendileri de şaşırmasına rağmen sorun yok diyorlar yani yapacak bir şey yok ne yapalım modundalar. Acil çözüm ve değişim istiyorum.

Sevde Sevde 11.844 Okunma

Cevaplar

  • Sevde04 Aralık 2017

    Vestel kurutmalı çamaşır makinesi şakın almayın. Vestel konuyla asla ilgilenmiyor ürünün arkasında durmuyor. Satarken çok överek sattıkları makineyi alıp sorun çıkarınca kurutmalı makinalar böyle tiftik yapar diyorlar resmen bizimle dalga geçiyorlar. Türk markası diye aldık destek olalım dedik ama onlar bizi umursamadı bile hakkımızı asla helal etmiyoruz. Değişimi kabul etmediler bizde hakkımızı Tüketici Mahkemesinde arayacağız eminiz ki olumlu sonuç alacağız. Vestel’i her yerde boykot edeceğimi bilin ama asla Vestel almayın asla!

  • Sevde04 Aralık 2017

    Gelen servis olsun Vestel olsun ürünün arkasında değil. buradan herkese söylüyorum Vestel’in hiçbir ürününü almayın. 3 bin lira para verip aldığımız kurutmalı çamaşır makinesine evet tüylendirme yapar yapacak bir şey yok dendi. O zmn satarken de böyle söylenmeli. Tüketici Hakları mahkemesinde görüşeceğiz. Bu kadar uğraştırdıgınız için ise ayrıca tazminat davası açacağım.

  • Vestel Temsilcisi30 Kasım 2017

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler