31 Ekim 2016 #6826710

Vestel Kombi Buzdolabının Kapısı!

2014 yılında Vestel firmasından almış olduğum kombi tipi buzdolabı üst cam kapak açılması nedeniyle garanti kapsamında 08.10.2016 tarihinde gelinmiş ve arıza tespitinde bulunulmuş olup, kapak temin etmeye çalışılacağı, fakat teminde sıkıntı yaşanacağı ve yenisiyle değişim olabileceği belirtilmiştir. 22.10.2016 tarihinde servis tarafından yeni bir kapakla gelinmiş, fakat LED ekranı çalışmadığı için kapak tekrar götürülmüştür.


28.10.2016 tarihinde yine yeni bir kapakla gelinmiş ve montajı yapılmış olup, servis elamanı tarafından kontrolünü yapmadan gidilmiş. Akabinde dolabın kapağının kapanmadığı vakumunun tutmadığı tespit edilmiş, servis tekrar aranmış, fakat servis elamanı çok kısa bir süre geçmesine rağmen geri döndürülmemiştir. Başka bir saate randevu verilmek istenmiş, fakat tarafımızca müsait olmadığımızdan kabul edilmemiş ve servis beklenmesine rağmen gelen ya da tekrar arayan olmamıştır.

Esra 1.231 Okunma

Cevaplar

 • Esra25 Ocak 2017

  Firma ile ilgili şikayetimiz devam etmektedir. Buzdolabının ışığı yanmadığından tekrar servis yönlendirilmiş olup, kapı ile ilgili bir parça değiştirilmiştir. Tekrar ayın sıkıntı yaşandığından tekrar servis yönlendirilmiş olup, kapının tekrar değişimi olması gerektiği bildirilmiştir. Vestel müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede tarafımızca yeni kapak kabul edilmemiş olup, ürün tutarının iadesi talep edilmektedir. Acilen mağduriyetiminiz giderilmesini rica ederiz.

 • Esra'nın Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

  Asuman hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler

 • Vestel Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Duman, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Duman, Geri bildiriminizi süreçlerimizi geliştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti sunmak için BURADAYIZ markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön