15 Kasım 2017 #9792090

Vestel Klimanın Soğutması Çok İyi ama Isıtmıyor!

2015 yılında Vestel Natural 24 000' lik klima almıştım ürünün soğutması iyi fakat ürün ısıtmıyor, aynı zamanda hem dış motor hem iç panelden ses geliyor, kumanda sürekli kendini sıfırlıyor, en az 7 defa aynı şikayetten servis çağırdım paneli değiştirdiler dış motoru götürdüler yinede arıza devam etmekte.


Servise değişim talebinde bulundum servisin söylediği tek cümle Vestel ürünün bütün parçaları na kadar değiştir parça işte değiştirelim ama komple değişim isteme ürünü kontrole alıyorlar bir sorun çıkmazsa ya da arıza tespit edilemezse bizim şirkete fatura ediyorlar diyor, yani sıkıntıyı yine tüketici çekiyor.


Şimdi benim evimdeki bütün ürünler Vestel, ben Vestel almakla hata mı yaptım? Bu mağduriyetimin giderilmesini önemle arz ediyorum ,yine aynı sorun ile karşılaşırsanız. Tüketici koruma derneğine şikayet edeceğim ve yerel gazetede Vestel hakkında şikayetimi bildireceğim.

Barış 2.848 Okunma

Cevaplar

  • Barış17 Kasım 2017

    Ben sadece ve sadece paramı istiyorum gururla yerli diyorsunuz ama gurur verici bir ürün satmiyorsunuz 7 defa aynı arizadan servis gelir mi Bu nasıl bir firma satmış olduğumuz ürünün arkasında böyle mi duruyorsunuz. Değişim istiyorum servis her şeyini değiştirelim ama değişim yapmayalım diyor sebep diyorum bize fatura ederler. Millet topu üzerinden atıp tüketiciye yüklüyorlar ben ilk defa Vestel'de böyle bir şey gördüm beni memnun etmek istiyorsanız ayıplı ürününüzü alın paramı verin bende ürünün arkasında duruyor firma diye buraya yazayım. Hizmet ürün satilana kadar değil memnuniyet olana kadar olsun bizde gururla Vestel kullanalım... .

  • Vestel Temsilcisi16 Kasım 2017

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön