sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vestel Klima Soğutmadığı Halde Üründe Sorun Yok Deniliyor, Ürün İadesi Ya Da Değişimi Yapılmıyor!

Merve Merve2 yıl önce

2 Temmuz'da aldığımız Nature Plus İnverter 18a++ model klima ilk takıldığında süper soğutuyordu ama su akıtıyordu. Gelen teknik servis ürünün montajı sırasında bir parçasının kırıldığını belirtti ve o parça değiştirildi. Parça değiştirildikten sonra klima soğutmamaya başladı. Klima ilk takıldığı zamanlarda, 5 dakika sonra odayı buz gibi yapıyordu, fakat şimdi 3 saatte yarısı kadar soğutmuyor. 3 kere teknik servis geldi üçü de klimanın değerlerinde herhangi bir anormallik olmadığını belirttiler. Klimanın evi soğutmadığının farkında olmalarına rağmen raporda bizim sözel olarak bir şey ekleme yetkimiz yok dediler. Klimanın olması gereken hâli soğutmayan bir klima olması mı? Biz kırılan parça sayesinde yanlışlıkla soğuttuğuna mı denk gelmişiz? Sonuç olarak evimizde soğutmayan, vantilatör gibi çalışan 2700 TL'lik klima var. Bu ürünün en kısa sürede iadesini istiyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 2 yıl önce

Değil Vestel'e teşekkür etmek, bir daha kapısının önünden geçmeyeceğim. Soğutmayan klima nasıl testlerinizden geçiyor anlamış değilim! Benim ve çevremdeki herkesin gözünde marka değeriniz artık sıfır.

Vestel Logo Vestel 2 yıl önce

Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler